Президент України Петро Порошенко звернувся до Дональда Трампа з проханням особисто передати послання Володимиру Путіну під час зустрічі американського та російського лідерів на саміті Великої двадцятки.

«Будь ласка, забирайтесь з України, пан Путін», –повторив свої слова Петро Порошенко в інтерв’ю американському телеканалу NBC. Особисте інтерв’ю українського президента відбулося  через два дні після інцидента в районі Керченської протоки, коли російські прикордонники захопили три українські судна та їх екіпажі.

Нагадаємо, що Петро Порошенко повідомляв про відмову російського президента провести особисту телефонну розмову одразу після подій в акваторії Азовського моря. 

В інтерв’ю Порошенко також заявив, що Україна готова допомагати у розслідуванні справи Пола Манафорта, який довгий час провів в Україні в якості консультанта промосковської політичної партії. На запитання, чи має він докази того, що Манафорт отримував гроші напряму з Кремля, президент відповів, що особисто не пов’язаний з цим процесом. 

Print Friendly, PDF & Email