Нинішній президент України Петро Порошенко погодився з пропозицією Володимира Зеленського про проведення дебатів на київському стадіоні «Олімпійський». Про це полытик заявив у відеороліку опублікованому в сооціальних мережах. 

«Володимире Олександровичу, я радий, що Ви хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з Вами дуже різні. Головна відмінність – стрілки наших геополітичних компосів показують в едаметрально протилежні сторони. Моя країна – це сильна, європейска Україна, яка ніколи, за жодних обставин і ні перед ким не стане на коліна. І дебати – це не шоу. Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни і нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. І бути Президентом і Верховним головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатись. Бути Президентом і Верховним головнокомандувачем значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередина України і на міжнародномму рівні», – звернувся Порошенко до свого суперника. 

«Дебати робляться не заради видовища на стадіоні. Дебати – це серьозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. Краіїна не просто обирає, вона довіряє свою долю», – додав він. 

«Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», – заявив президент. 

Нагадаємо, що переможець першого туру президентських виборів Володимир Зеленський погодився на дебати з нинішнім президентом України Петром Порошенко. Однак він висунув ряд умов, однією з яких є проведення дебатів на НСК «Олімпійському».

Print Friendly, PDF & Email