Президент України Петро Порошенко збирається відвідати Брюссель, де візьме участь у переговорах країн членів Євросоюзу для обговорення посилення європейського впливу на Росію у зв‘язку з агресією в Керченський протоці. Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook. 

«12-13 грудня особисто відвідаю Брюссель для переговорів з керівництвом інституцій та держав членів ЄС напередодні важливого засідання Європейської Ради, де обговорюватимуться шляхи подальшого посилення тиску на Росію та допомоги українському Приазов’ю», – зазначив президент.

Крім того, за доручення глави держави, міністр закордонних справ Павло Клімкін попередньо проінформує Раду міністрів ЄС про подробиці акту агресії Росії в Чорному морі та Керченській протоці. 

Президент також привітав санкції ЄС проти 9 осіб, причетних до організації та проведення незаконних «виборів» у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей 11 листопада. 

«За кожне порушення Мінських домовленостей, за кожну нову ескалацію агресії Кремль має отримувати адекватну відповідь демократичного світу», – прокоментував політик. 

Print Friendly, PDF & Email