Президент Петро Порошенко розраховує закінчити військовий стан за допомогою міжнародного тиску на Росію і повернути 24-х захоплених українських військовослужбовців.

Про це він заявив в інтерв’ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg.

«Швидше за все, якщо не відбудеться російської агресії, і якщо міжнародний тиск, на який я розраховую, допоможе повернути назад 24-х наших солдатів, то, безсумнівно, військовий стан закінчиться і не спричинить ніяких негативних наслідків для української економіки і інвесторів», — сказав Порошенко, відповідаючи на питання про те, чи вплине військовий стан на українську економіку і довіру інвесторів.

Президент подякував міжнародним партнерам за їх заяви в підтримку України, але в той же час відзначив, що цього недостатньо, і необхідно діяти.

«Хочу подякувати світових лідерів за підтримку України в ці складні часи російської агресії. Заяви і дуже сильні слова США, G7, Європейського Союзу, інших союзників — це потужна підтримка України. Але в цій ситуації, поки західні партнери роблять сильні заяви, Путін діє. І в цій ситуації у нас повинна бути краща координація, і ми також повинні діяти. Діяти — не означає оголошувати війну. Діяти — значить вводити новий блок санкцій проти Росії, так званих «азовських санкцій». Ми повинні збільшити присутність НАТО в Чорному морі, можливо і в Азовському морі. Ми запрошуємо кораблі НАТО, щоб підтримати стабільність », — сказав Порошенко.

Джерело: LB.ua

Print Friendly, PDF & Email