Трьох українських моряків, які перебувають під вартою в Росії, перевели з медичної частини в СІЗО Лефортово в Москві. Серед них Андрій Ейдер, Андрій Артеменко і Василь Сорока, які весь цей час перебували під наглядом медиків.

"Виявили ми це випадково, намагаючись записатися в електронній черзі для передачі. Записатися не вдалося, причина - запиту, не знайдено одержувача. Тепер будемо шукати всіх одержувачів по вже відомою адресою на Лефортовський валу в СІЗО-2 "Лефортово", - написала Вікторія Івлєва.

Тим часом адвокат Микола Полозов заявив, що офіційної інформації про це поки немає.

"Інформацію про переведення поранених військовополонених моряків адвокати зможуть підтвердити або спростувати завтра, коли ізолятори знову почнуть працювати для відвідування адвокатами", - написав адвокат.

Нагадаємо, 25 листопада 24-х українських моряків затримали в районі Керченської протоки. З 27 по 28 листопада їх заарештували за порушення державного кордону.

Українці назвали себе військовополоненими під протокол. Адвокати вважають, що Женевська конвенція про статус військовополонених забороняє їх судити. Проте це не завадило Росії продовжити арешт в Лефортовський суді Москви.

Print Friendly, PDF & Email