Народний депутат України Сергій Лещенко заявив, що його помічниця Марина Бардіна вже виписалася з лікарні після аварії. У своєму Instagram парламентарій зазначив, що все обійшлося без серйозних травм.

«Друзі, може, ви чули, в п’ятницю ми разом з моєю помічницею Мариною потрапили в ДТП. На щастя, обійшлося без жертв і навіть травм. Марина після обстеження у лікаря виписалася. Мій «гольфик» в мотлох, і я не знаю, чи підлягає він відновленню. Але все це лише залізо, яке не варто ні життів, ні здоров’я. Хто був винен, встановить суд, а для всіх учасників — і для мене в тому числі — ця історія повинна стати уроком. Бережіть себе і людей, яких любите, і не витрачайте життя на дрібниці, злобу і сварки, — написав Лещенко.

ДТП за участю Лещенко відбулося на Великій кільцевій дорозі в Києві. У депутатський «Фольксваген» на повному ходу врізався вантажний автомобіль ДАФ, за кермом якого був 22-річний хлопець.

Від удару «Фольксваген» з депутатом розвернуло на 180 градусів, але іномарка встояла. Гірше було з вантажівкою — вона вилетіла на узбіччя і перекинулася. Водій при цьому вилетів з машини через лобове скло.

На місці працюювали дві бригади швидкої допомоги і поліція. За попередньою інформацією, Сергій Лещенко цілий, а водієві медики надають допомогу.

 

Print Friendly, PDF & Email