Генпрокуратура повідомила про підозру в шахрайстві керівнику Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції України в 2015-2017 роках полковнику Олександру Буханченку. Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на «прес-службу відомства.

«Як встановлено слідством, зазначена особа протягом 2016-2017 років, перебуваючи на посаді начальника Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції України, шляхом обману, користуючись своїм службовим становищем, з метою особистого збагачення організувала збір коштів з підлеглих співробітників нібито на ремонт приміщення Департаменту», — повідомляється на сайті ГПУ.

Як наслідок, щомісяця працівники апарату і територіальних підрозділів Державної вибухотехнічної служби Нацполіції України передавали кошти в різних сумах, які йшли посадовій особі в особисту кишеню. Крім того, окремим працівникам голова департаменту завищував розмір премій, а потім, користуючись своїм службовим положенням, змушував частину від неї перераховувати на свої банківські рахунки.

 

Print Friendly, PDF & Email