Україна знаходиться на третьому етапі війни і зараз потребує переважно реактивних систем залпового вогню. Про це у четвер, 28 липня, заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

Михайло Подоляк зазначив, що реактивні системи залпового вогню вже дозволили Україні вдарити по логістичним об’єктам російської армії, знищити склади зі снарядами, паливом, а також оперативно-тактичні штаби.

«Це дозволило розірвати логістику забезпечення російської армії. Саме тому росіяни суттєво знизили кількість та інтенсивність своїх обстрілів і тому ЗСУ можуть знищувати російське забезпечення, живу силу та просуватися вперед», — сказав він.

«Що необхідно? Перше, системи РСЗВ — це ключове. Друге, системи ППО, щоб росіяни не використовували крилатих ракет і не били по наших містах. Третє, будь-які безпілотники. Насамперед ударні, які дозволять завдавати суттєвих втрат російській бронетехніці та російській живій силі», — додав Михайло Подоляк.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данилов сказав, що удару по Кримському мосту, і не тільки, буде завдано, «як тільки буде необхідність, можливість, здатність та завдання».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email