Щоб дитину зарахували до 1 класу, треба подати документи до 31 травня. На початку червня відбудеться жеребкування і 15 червня — остаточне зарахування. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич під час «Години запитань до уряду» в парламенті.

«Перше. До 31 травня подання документів для зарахування до 1 класу. До 1 червня 2018 року включно іде зарахування всіх дітей за територіальним принципом, також рідних братиків і сестричок дітей, які навчаються у цій школі, тому що, зрозуміло, батькам легше водити своїх дітей до однієї школи. Діти працівників закладу освіти, і не тільки вчителів, а й якщо це технічна працівниця і вона там працює, вона також може привести дитину. І діти, що переводяться з дошкільного підрозділу цього закладу в разі його наявності», — сказала Гриневич.

За її словами, з 5 до 10 червня відбудеться відбір на вільні місця шляхом жеребкування, а 15 червня затвердять остаточний наказ про зарахування. «Якщо хтось раптом переїде після 15 червня і він буде належати до цієї школи, його також зобов’язані взяти», — додала міністр освіти. Вона підкреслила, що жеребкування має відбутися у присутності батьків дітей.

«Особливо важливо – це публічний захід жеребкування. Жеребкування здійснюється у прозорому барабані, і кожен учасник або батьки, або їхні представники самостійно витягають жереб та оголошують результати», — додала Гриневич.

 

 

Print Friendly, PDF & Email