Перша леді України Олена Зеленська прибула до Страсбургу, де зустрілася з президентом Європейського парламенту Робертою Мецолою. Про це вона написала у Теlegram.

«Ми з вами і в добрі, і в скрутні часи. Ми ніколи вас не покинемо». Президент Європейського парламенту Роберта Мецола сказала це, коли у квітні однією з перших серед іноземних чиновників відвідала Україну. Було це під час визволення Київщини, страшних відкриттів у Бучі та Ірпені, де окупанти залишили сотні закатованих», — зазначила Зеленська.

Перша леді розповіла Мецолі про те, як Україна звільняє свої території та відновлюється.

«Думаю, цей візит також буде символічним: якщо навесні лише обговорювалося кандидатство України в ЄС, то тепер у нас такий статус і до кінця року збираємося виконати рекомендації, необхідні для подальших кроків до вступу. Дуже хочеться залишити важкі часи і якнайшвидше наблизити добрі, про які говорила наша гостя», — підсумувала Зеленська.

Варто зазначити, що на зустрічі також побувала президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Вона підтримала Україну у війні з Росією, одягнувши блузку та піджак у кольорах українського прапора. Крім того, чиновник доповнила свій образ синьо-жовтою стрічкою.
—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email