Армія РФ, яка утримує тимчасово окуповані території України, мріє лише про те, як вціліти і вижити.

Про це повідомляє СБУ публікуючи нову перехоплену розмову російських загарбників.

«Слышишь: «Грады» ху*рят? Пи*дец у них контрбатарейная война дикая… Это целый день такая ху*ня. Это не передать. Как это пережить — не знаю. Вообще не знаю… Только выжить хотя бы», — розповідає один окупант іншому.

Під таким вогнем ворог не може ні відбиватися, ні укріплюватись. Коли вони пробували це робити, їх виявив український безпілотник, і відразу ж накрила артилерія.

«Птичка сосчитала, как начали 152-ой накладывать… мы еле ноги унесли, в убежище сидим», — вражений російський загарбник.

З розмови випливає, що такою втечею закінчується кожна їхня спроба діяти.

«Приходим: как начали нас петушить из двух орудий! Как начали нас огнем… Мы съе*ывали пешком оттуда… Короче, минут 40 нас просто там петушили по жесткому».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email