Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив Раду до 22 травня. Депутати зберуться у сесійній залі наступного тижня у вівторок, 22 травня.

Закриваючи засідання спікер попередив що слід «готуватися до напруженого наступного тижня». У планах на наступний тижде6нь закон «Про Вищий антикорупційний суд».

На цьому ж тижні депутати змогли ухвалити 5 законів. Серед яких: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій», яким дозволяється посмертне донорство органів; «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав».

Окрім того парламент збільшив до 42 євро/т експортне мито на металобрухт до вересня 2019 року. Серед резонансних рішень також прийняття постанови з закликом до діючого головування в ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ОБСЄ та парламентів держав-учасниць ОБСЄ  надати в звіті повну оцінку фактам незаконної організації виборчого процесу в окупованому Криму під час виборів Президента РФ18 березня 2018 року.

Також парламент ухвалив  у першому читанні президентський законопроект «Про валюту».

Не вдалося ж ухвалити жодного з запланованих кадрових рішень. Планувалось, що цього тижня парламент призначить 2 суддів Конституційного Суду за своєю квотою та оновить склад Центральної виборчої комісії. Фракції домовились продовжувати консультації.

Print Friendly, PDF & Email