Партія «Слуга народу» планує реформувати Генеральну прокуратуру в Офіс Генпрокурора. Регіональні осередки прокуратури будуть перейменовані в офіси регіональних прокурорів, місцеві - в окружні прокуратури. За словами співрозмовників в Офісі президента, це спричинить «чистку» всіх кадрів.

Про це повідомляє Соня Кошкіна у своєму телеграм-каналі.

У рамках реформи прокуратури планується ліквідація органів прокурорського самоврядування - Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів і Ради прокурорів, які були створені за вимогами міжнародних експертів.

КДКП і Рада прокурорів займаються кадровими питаннями, якими раніше займалися керівники Генпрокуратури або регіональних прокуратур, а також залученням прокурорів до дисциплінарної відповідальності (аж до рекомендації звільнити їх).

Також планується ліквідація військової прокуратури з її нинішніми повноваженнями. А це, разом з ратифікацією Римського статуту, про намір чого вже було заявлено, може спричинити за собою закриття кримінальних справ проти Російської Федерації і породити загрозу кримінального переслідування українських військовослужбовців.

Print Friendly, PDF & Email