Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко досі залишаються лідерами президентської гонки. Про це свідчать результати останнього дослідження громадської думки, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг". 

Згідно з опитуванням проведеним на початку березня лідером президентського рейтингу є В.Зеленський, якого підтримують 24,7% тих, хто визначився та має намір голосувати. Другу позицію займає Ю.Тимошенко (18,3%), третю - П.Порошенко (16,8%). Далі слідують А.Гриценко, за якого готові віддати свої голоси 10,3%, Ю.Бойко – 9,9%, О.Ляшко – 5,7%, І.Смешко – 3,3%, О.Вілкул та Є.Мураєв – по 2,7%.

Найбільший рівень довіри респонденти продемонстрували до Володимира Зеленського (43%).  Відносно високий рівень довіри мають також Юлія Тимошенко (28%), Анатолій Гриценко (26%) та Петро Порошенко (24%). Олегу Ляшку довіряють 19% опитаних, Юрію Бойку – 18%, Андрію Садовому – 17%, Святославу Вакарчуку – 16%, Олександру Шевченку – 13%, Ігорю Смешку – 13%, Олександру Вілкулу – 12%, Євгенію Мураєву – 10%.

При цьому, Петро Порошенко є другим у списку рейтингу недовіри (69%), на першому місці опинився Олег Ляшко (71%).

З усіх учасників опитування 83% в тій чи іншій мірі декларують свою готовність взяти участь у виборах Президента 31 березня 2019 року. Однак майже чверть досі не визначилися з вибором кандидата.

Крім того 50% опитаних зазначили, що керуються у своєму виборі вірою у те, що кандидат, якого вони підтримують, може принести зміни в країні. Третина обирає свого фаворита через наявність у нього реальної програми розвитку країни, чверть – через віру у те, що кандидат поведе країну у правильному напрямку, або ж наявністю у нього досвіду державного управління. Кожен п’ятий голосує тому, що кандидат виступає проти існуючої системи.

Print Friendly, PDF & Email