Зрадника Олега Бойка та його дружину Людмилу Бойко пристрелили біля власного гаража, стверджує «адміністрація».

У Запорізькій області у тимчасово окупованому місті Бердянськ сталося подвійне вбивство – у мікрорайоні Колонія загинули «заступник голови адміністрації» з ЖКГ та його дружина – керівник місцевого «виборчкому». Про це повідомила так звана адміністрація у п’ятницю, 16 вересня.

«Біля свого гаража було вбито «заступника голови військово-цивільної адміністрації» міста Бердянськ з питань житлово-комунального господарства Олега Бойка та його дружину Людмилу Бойко, яка очолювала міську територіальну виборчу комісію» з проведення «референдуму», – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, так званий гауляйтер Запорізької області Євген Балицький уточнив, що вбивство сталося вночі. Він заявив, що подія породжує «почуття люті».

«Я чітко бачу, що ми обрали правильний шлях», – вважає Балицький, який уже двічі тікав із Мелітополя, який російські окупанти оголосили «столицею» Запорізької області.

Раніше у четвер російські ЗМІ повідомили, що у Луганську підірвали так званого «генпрокурора ЛНР» Сергія Горенка та його заступника Катерину Стегленко.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email