Російські військові швидко залишають Луганську область. При цьому терміни так званого «референдуму» перенесено на невизначений термін. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram вранці у понеділок, 12 вересня.

«У Луганській області російські військові з сім’ями залишили Сватове, залишилися лише військовослужбовці так званої «народної міліції» серед місцевих жителів. Окупаційна влада підтверджує інформацію про переміщення військових та колаборантів углиб Луганщини. Більше того, «частина їде транзитом на територію Росії», написав Гайдай.

Він додав, що при цьому організаційні заходи щодо евакуації противником не організовано — кожен евакуюється самостійно.

Також, за словами Гайдая, окупанти перенесли свій фейковий «референдум» із 11 вересня на невизначений термін.

«Готові голосувати навіть 31 грудня. Мовляв, організувати його можливо виключно в максимально безпечних умовах, що наразі неможливо зробити через обстріли українських військ», — зазначив він.

Нагадаємо, минулого тижня у РФ озвучили нову дату «референдумів» на окупованих територіях України. У Генраді Единой России заявили, що «було б правильно та символічно» влаштувати голосування у День народної єдності Росії — 4 листопада.

Раніше повідомлялося, що у Запорізькій області знищено склад бюлетенів псевдореферендуму та базу російської ФСБ.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email