Околиці Бахмута усіяні трупами російських окупантів, які ніхто не забирає. Про це у суботу, 11 березня, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов в ефірі телемарафону.

Він розповів, що за словами командувача Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Сирського, території навколо міста усіяні трупами окупантів, зокрема, "вагнерівців". Данилов зазначив, що окупанти не забирають тіла, бо вони нікому не потрібні.

"Наші військові захищають славне місто Бахмут, наші військові стоять, це наша фортеця. І те, що вони зараз роблять, ми навіть не можемо уявити, наскільки це буде корисно для країни, для нашої армії в найближчому майбутньому. Там перелопачується величезна кількість гидоти, яка вторглася на нашу територію", – сказав Данилов.

Секретар РНБО також повідомив, що колаборанти масово біжать до Росії з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

"Є інформація про величезні черги сьогодні на виїзд з території Донецької та Луганської області у бік РФ. Ті колаборанти, які там були і допомагали (окупантам – ред.), стоять у чергах, щоб залишити ці території... Вони відчувають, що в найближчим часом там може бути "гаряче" і можуть відбуватися різні події", – сказав Данилов.

За його словами, це пов'язано з тим, що колаборанти стежать за ситуацією на фронті та бачать значну кількість ліквідованих російських військових.

Print Friendly, PDF & Email