Рада міністрів закордонних справ Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) не схвалив жоден із запропонованих Російською Федерацією документів щодо розв’язання актуальних проблем міжнародного порядку. Про це повідомляє видання Букви.

«До цього засідання Росія підготувала чотири проекти рішень щодо, я вважаю, дуже важливих сюжетів. По-перше, — це боротьба з тероризмом, по-друге, — це підвищення ролі ОБСЄ у вирішенні світової проблеми наркотиків, по-третє, — це захист мовних і освітніх прав національних меншин. Четверте рішення … — забезпечити для медійних структур вільний доступ до інформації. На жаль, жодне з цих рішень не було прийнято, хоча їх актуальність ні у кого не викликає сумнівів. Чи не отримали підтримки наших ініціатив виключно тому, що і х запропонувала Російська Федерація «, — заявив він.

Крім того, за його словами, «колеги з Північноатлантичного альянсу проводять курс на стримування Росії».

«Нарощування військової активності поблизу наших кордонів створюють військову інфраструктуру на» східному фронті «, як вони це називають, намагаються замість дипломатії займатися голослівними звинуваченнями, які не сприяють діалогу», — додав Лавров.

Print Friendly, PDF & Email