У Запорізький опіковий центр поступили троє з шести шахтарів, які постраждали в результаті пожежі, що виникла 8 березня на шахті Запорізького залізорудного комбінату в Василівському районі Запорізької області. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна«.

Як розповіла завідувачка опікового центру 5-ї міської лікарні Олена Пономаренко, в п’ятницю в Запоріжжі з Дніпрорудненської районної лікарні продовжують надходити шахтарі, які постраждали під час пожежі на шахті ЗЗРК. За її словами, в п’ятницю в опікове відділення поступили ще два шахтарі, які отримали опіки, таким чином, в цьому лікувальному закладі перебувають вже три з шести постраждалих гірників.

«Дуже важкий стан у 21-річного хлопця, який надійшов до нас ще вчора — у нього обпалено 35 відсотків тіла, особливо руки й обличчя. Але найважчі опіки дихальних органів. Він більше всіх, на відміну від інших постраждалих, довший всіх знаходився в цій шахті ліфта, близько 30 хвилин. Тобто експозиція дії термічного фактора на дихальні шляхи була найдовше», — розповіла Пономаренко.

Медики утримуються від прогнозів, відзначаючи, що роблять все можливе, щоб врятувати молоду людину. Також відзначили, що медикаменти йому купують родичі. Стан ще двох шахтарів, госпіталізованих в опікове відділення 5-ї міськлікарні Запоріжжя, не викликає побоювання лікарів.

На даний момент, керівництво обмежилося короткою інформацією про пожежу на шахті, розміщеної в п’ятницю на сайті підприємства. У ній зазначається, що на шахті сталося задимлення, в результаті чого постраждали шість працівників підприємства, які перебували близько до вогнища спалаху, і отримали опіки I і II ступеня тяжкості.

Print Friendly, PDF & Email