Переможець головного поєдинку вечора на турнірі UFC 229 Хабіб Нурмагомедов вибачився перед своїми шанувальниками за масову бійку, яку влаштував після перемоги над ірландцем Конором Макгрегором.

«Хотів би вибачитися перед атлетичною комісією штату Невада. Вибачитися перед Лас-Вегасом. Знаю, показав себе не з кращого боку. Але я теж людина і не розумію, чому зараз стільки розмов про те, що я вистрибнув із октагона. А як щодо слів, сказаних про мою релігію, країну, батька?

Він в Брукліні прибіг і розбив автобус. Він мало кілька людей там не вбив. Що про це скажете? Чому зараз всі говорять про те, як я перестрибнув через клітку? Я не розумію.

Батько вчив мене, що я повинен завжди виявляти повагу. Вся моя команда знає, хто я такий, вся мої друзі знають, хто я такий. Я говорив, що він і вся його команда просто несуть пургу. І що сьогодні сталося? Його називали дворазовим чемпіоном — все пурга. Пояс зі мною.

Медіа трохи змінює MMA. Є спорт, побудований на повазі, а не на «треш-токінгу». Я говорив раніше, що хочу змінити цю гру. Не хочу, щоб люди говорили всяке лайно про суперників, батька, релігію. Не можна говорити про релігію, націю. Для мене це дуже важливо. Спасибі велике за то, що чекали мене. Знаю, що батько порве мене, коли я повернуся додому. Він був дуже незадоволений. Невада, вибачте. Вегас, вибачте. Я непереможений і незаперечний чемпіон », — сказав Нурмагомедов під час прес-конференції.

 

Print Friendly, PDF & Email