Серед пріоритетів Рустема Умєрова - боротьба із корупцією, запуск агенції із закупівель, аудит Міноборони, збільшення вітчизняного оборонного виробництва та запровадження електронного військового квитка.
Новопризначений міністр оборони України Рустем Умєров обіцяє впровадити нульову толерантність до корупції, а також провести аудит усіх напрямів роботи міністерства. Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді у середу, 6 вересня.

"Нуль толерантності та нуль терпимості до корупції. Кожна вкрадена гривня коштує життя та безпеку наших воїнів. В моїй філософії корупціонери прирівнюються до терористів, а з терористами жодних перемовин не ведуть. Наш план максимально унеможливити корупційні прояви", - підкреслив Умєров.

За його словами, треба повноцінно запустити агенції із закупівель і він вважає це "питанням честі".

Окрім того, Умєров заявив, що має намір провести аудит усіх напрямів роботи міністерства.

"Міністерство оборони є ключовим органом із формування стратегій і політик оборони. Одним із перших кроків на посаді наша команда зробить аудит усіх напрямів, які є у Міністерства оборони", - зазначив він.

Також серед першочергових планів Умєрова підвищення оборонні спроможності вітчизняного виробника.

"Все, що можна виробляти в Україні, треба виробляти в Україні", - додав він.

Міністр наголосив, що серед операційних першочергових завдань – початок активної підготовки необхідної інфраструктури до повноцінної експлуатації винищувачів F-16.

Умєров також заявив, що планує запровадити електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників, а також цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК).

Print Friendly, PDF & Email