У Києві стартував пілотний проект команди за підтримки Миколи Тищенка – «Бібліотека HUB».

У Центральній районній бібліотеці «Свічадо», по вул. Ромена Роллана, 13-В реалізували проект «Бібліотека HUB», який був покликаний зробити бібліотечний простір зручним і комфортним для людей. Як розповідають ініціатори проекту, їх першочергова мета – зробити зі старих книгозбірень бібліотеки, де будуть створюватись інновації.

«Ми вирішили підтримати кардинальні зміни в системі роботи київських бібліотек, тому й підтримали даний проект. Я вважаю, що бібліотеки мають бути епіцентром соціокультурних подій та місцем для продуктивної роботи, навчання та дозвілля. А відтак, простір, що обладнаний мобільною системою меблів, Wi-fi доступом до мережі Інтернет, системою доступу до бази всіх бібліотек міста, комп’ютерним залом для людей з обмеженими можливостями, інтерактивним залом на 60 місць, кімнатою для дітей дошкільного віку та навіть кухнею загального користування приверне увагу великої кількості населення до саморозвитку», - помічник народного депутата Руслан Гончаров.

 

«Вважаю, що кожен відвідувач зможе поринути в сучасну атмосферу інформаційного простору, потрапивши в це унікальне місце та зможе отримати користь і задоволення. Тому рекомендую не зволікати та приходити всім мешканцям Святошинського району», - народний депутат України Микола Тищенко».

Поки, команда Миколи Тищенко підтримала модернізацію однієї бібліотеки. Але, як пишуть ініціатори на своїх сторінка у Facebook, в планах реанімувати усі київські заклади.

Print Friendly, PDF & Email