П’ять додаткових зенітних установок Gepard та станція радіолокації COBRA вже в Україні.

Німеччина передала Україні п’ять додаткових зенітних установок Gepard та радіолокаційну станцію COBRA. Про це у вівторок, 6 вересня, повідомляє прес-служба уряду Німеччини.

У повідомленні йдеться, що Україна вже отримала одну станцію радіолокації COBRA. Також, за їхніми даними, для ЗСУ вже передали 20 зенітних установок Gepard. Німецький уряд зазначає, що минулого тижня було передано лише 15 установок цього типу.

Раніше повідомлялося, що Німеччина поставить Україні ППО IRIS-T раніше за термін. Найновіші німецькі системи ППО IRIS-T будуть в Україні вже у вересні.

Зенітна самохідна установка Gepard здатна знищувати повітряні цілі на висоті від 100 м до 4 км, що летять зі швидкістю до 350 — 400 м/с, а також наземні цілі на дальності до 4500 метрів з місця та в русі.

РЛС COBRA – це станція контрбатарейної боротьби, яка визначає координати позицій артилерії супротивника, мінометних батарей, а також саморобних ракетних установок. Крім того, РЛС може розраховувати точки падіння снарядів та ракет, що дозволяє коригувати вогонь своїх підрозділів, а також сповіщати їх про загрозу вогневого ураження.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email