Наступні півроку війни України з Росією стануть вирішальними і вимагатимуть ще більших зусиль, ніж за минулий час. Про це сказав президент Володимир Зеленський у зверненні до Європейської Ради у четвер, 15 грудня.

"Наступні півроку стануть багато в чому вирішальними в тому протистоянні, яке почала Росія цією агресією. Агресією проти України і проти кожного з вас, тому що фінальна мета Росії - значно далі за наш кордон і суверенітет. Наступні півроку вимагатимуть від нас ще більших зусиль, ніж було за минулий час", – заявив Зеленський.

Президент зазначив, по-перше, що енергетичний терор Росії має зазнати поразки у всіх формах.

"Друге – зимова стійкість України. Закликаю продовжувати робити все, щоб ми могли підтримувати енергозабезпечення українців. Третій аспект – оборонна підтримка. Вона має бути не меншою, ніж у минулі півроку. Ми потребуємо більш сучасних озброєнь, більшого обсягу поставок. Четверте – дипломатія", - зазначив Зеленський.

Глава держави також закликав союзників підтримати українську формулу миру.

"І п'яте – на наступні півроку. Ціннісне завдання… Вірю, що все акцентоване мною сьогодні – буде реалізовано. Тому що для України та Європи, коли ми разом, немає нічого неможливого. Будь-який терор ми переможемо, будь-які наші спільні завдання – реалізуємо" , – резюмував Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email