Під час перебування за кордоном народний депутат встиг двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію, стверджують джерела.
Народний депутат Олександр Дубінський отримав підозру. Про це він повідомив у Telegram в середу, 9 серпня.

За його словами, підозра оголошена у службовому підробленні (ч.1 ст.366 КК України). Нардеп поскаржився на "політичне замовлення" та висловив упевненість, що "справа проти нього розвалиться".

Дубінський розповів, що сьогодні вночі у нього був обшук, а вранці він прибув на черговий допит у ДБР.

Інформацію про підозру Дубінському підтверджує і Українська правда з посиланням співрозмовника в правоохоронних органах.

Відомо, що нардепа підозрюють у внесенні службовою особою неправдивих відомостей до офіційних документів, на підставі яких він виїхав за кордон нібито під приводом супроводження батька на лікування.

Дубінський отримав дозвіл залишити Україну під цим приводом та самостійно покинув країну 27 червня. А батько нардепа самостійно виїхав за кордон 26 червня, а потім повернувся до України 11 липня. Сам нардеп повернувся до України лише 27 липня.

"Правоохоронці отримали інформацію, що під час перебування за кордоном народний депутат встиг двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію. Зокрема з 20 по 27 липня нардеп перебував в Іспанії та зупинявся в готелі Mediterraneo у Кастельдефельсі та в готелі Vincci Bit у Барселоні", – йдеться у повідомленні.

Print Friendly, PDF & Email