Верховний суд заборонив виїжджати з країни депутату фракції БПП і секретарю комітету з питань нацбезпеки і оборони Івану Віннику.

Про це пише «Delo.ua«.

Вінник намагався скасувати рішення Київського апеляційного адмінсуду від 30 листопада 2017 року. Однак Верховний суд відмовив. Позивачем виступила Державна виконавча служба в рамках виконавчого провадження щодо примусового стягнення з нардепа заборгованості. Його загальний борг перед кредиторами становить близько 350 млн грн.

Це вже не вперше Вінник намагається скасувати свій невиїзд. Торік навіть судився з Прикордонною службою. Однак суди всіх інстанцій залишають ухвалу Апеляційного суду Києва від 19 жовтня 2016 року чинною.

Народному депутату від фракції «Блок Петра Порошенка» Івану Віннику заборонили виїжджати з України через заборгованість у 371 млн грн перед «Альфа банком» і Приватбанком. Також Вінник «забув» задекларувати два продуктові бізнеси: парламентарій не вказав у своїй електронній декларації корпоративні права на жодну компанію. Виконавцям вдалося розшукати і заарештувати катер Вінника та продати на торгах електронного аукціону його BMW.

Також виконавча служба примусово стягує 20% від зарплати депутата — майже 3 тис. грн на місяць. Зараз нардеп проживає в будинку на Липках, де знаходиться офіс «Народного фронту». Їздить на Audi, зареєстрованій на його парламентського помічника.

Print Friendly, PDF & Email