Встановлення найвищого прапору в Україні обійдеться Дніпру в 6 разів дешевше, ніж Києву.
Про це повідомив на власній сторінці у Facebook народний депутат Борислав Береза. У своєму повідомленні він звернувся до мера Києва Віталія Кличко з питаннями по вартості київського флагштока.

«Віталій Володимирович, я звернувся до експертів і вони підтвердили, що нехороші люди Вас обманюють. Це жахливо. Але Вам пощастило, що в Києві є я. І я вирішив відкрити Вам очі. Ви повідомили, що хочете встановити в Києві найвищий флагшток з прапором України та обійдеться ця забава киянам в 47,5 мільйона гривень з бюджету міста. Так ось на весь проект Вам знадобитися 85 тонн металу. Його ціна зараз в Україні 18,95-19,2 тис. гривень за тонну прокату. Помножити на 85 = 1,610 млн.гривень виходить. Робота зазвичай дорівнює матеріалу плюс бетон і фундаменти. Разом виходить 4 млн.гривень. повторюю ЧОТИРИ мільйона гривень, а не СОРОК СІМ З ПОЛОВИНОЮ мільйонів гривень. Мені здається, що Вас не просто злобно обманюють, а хочуть підставити», — заявив депутат.

Далі він розповів про подібну ідею зведення найвищого прапору в Дніпрі, на який піде в 6 разів менше коштів. «До того ж, з’ясувалося, що в Дніпрі вже завершені проектні роботи, пройдена державна експертиза, проведені торги і розпочато роботи зі встановлення найвищого прапора України. І він на 2м вище ніж той, який хочете встановити Ви. Його висота 72 метри, а витратять на ці роботи 8 млн гривень. Розумієте? Він вище на два метри і дешевше в шість разів», — йдеться в повідомленні. Під кінець депутат порадив меру розібратись з тими, хто запросив таку суму і не витрачати дарма гроші киян.

Print Friendly, PDF & Email