Депутат запропонував підприємцю за хабар отримати під обробку землю. Свої "послуги" він оцінив у розрахунку 130 доларів за га землі.
Чинному народному депутату повідомили про підозру. У справі про отримання хабара у розмірі 85 тисяч доларів. Про це повідомило НАБУ у середу, 9 серпня.

"НАБУ і САП повідомили про підозру чинному нардепу, викритому з двома пособниками (один з них є його помічником) на отриманні 85 тисяч доларів неправомірної вигоди. Кваліфікація: ч.4 ст.368 КК України", – йдеться в повідомленні.

Відомство не називає імені нардепа, але з обставин справи зрозуміло, що мова йде про Анатолія Гунько від Слуги народу.

Вказано, що нардеп одночасно є головою Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук України.

Депутат запропонував підприємцю за хабар отримати під обробку землю, яка була у сфері управління держпідприємств. Тож свої "послуги" нардеп оцінив у розрахунку 130 доларів за га землі.

Як встановило слідство, за надання для обробки землі площею 1700 га одного з держпідприємств сума переданого хабаря мала б складати 221 тисячу доларів, а 85 тисяч доларів мали стати так званим "авансом". Якраз під час передачі цих грошей нардепа та його пособників впіймали.

Print Friendly, PDF & Email