Гуйчжоу – це єдина провінція КНР, місцевість у якій майже позбавлена рівнинного рельєфу, що зумовило її відносне економічне відставання у рейтингу китайських провінцій. Гірська місцевість західних регіонів Китаю, де розташована Гуйчжоу, являє собою класичний скелястий карстовий ландшафт, крихкі гірські породи якого часто обрушуються. У минулому місцеві мешканці зазнавали великих труднощів пересування: щоб подолати шлях від гори до селища і назад, потрібно було цілих 4 години.
За підтримки уряду КНР інженери-будівельники мостів Піднебесної виявили чудеса передових технологій, створивши справжнє архітектурне диво, тим самим значно полегшивши місцевим жителям пересування та створивши умови для економічного розвитку регіону. Так, у 2016 році, тут було збудовано та відкрито для руху міст Бейпаньцзян, поверхня якого височить над однойменною річкою на висоті 565,5 метрів, завдяки чому ця споруда була занесена до книги рекордів Гіннеса як «найвищий міст у світі».
Для побудови високоякісної інфраструктури у гірському районі із низькою стійкістю гірських порід інженери протягом пів року проводили комплексні геологічні дослідження. Щоб досягти необхідної монтажної точності цієї масштабної конструкції, яка містить мільйони болтових отворів, перед встановленням її елементів проводилося безліч попередніх випробувань, а на березі провінції Юньнань було розроблено унікальний проєкт зведення моста шляхом послідовного навісного монтажу.
Будівництво мосту дозволило місцевим жителям вільно виїжджати з глухих гірських селищ, ефективність пасажирських та вантажних перевезень, а також фінансових та інформаційних потоків у цьому регіоні значно підвищилася. Наприклад, більше не є проблемою своєчасне транспортування та збут ківі після збирання стиглих плодів на плантаціях. Крім того, відкриття мосту стало поштовхом для розвитку регіональної туристичної галузі, залучаючи все більшу кількість туристів з усього Китаю та закордонних країн, які бажають помилуватися місцевими мальовничими гірськими та річковими краєвидами.
Китайський народ – це мудра, працьовита, смілива та наполеглива нація. На карстових плато в Гуйчжоу було зведено понад 20 000 мостів, при цьому більша частина із 100 найвищих мостів світу знаходяться саме в цій провінції. Станом на кінець 2021 року загальна протяжність швидкісних автомагістралей провінції Гуйчжоу перевищила 8000 кілометрів, таким чином створивши в цьому гірському регіоні високошвидкісну транспортну артерію. Завдяки стрімкому розвитку транспортної інфраструктури, в останні роки Гуйчжоу займає провідні позиції в рейтингу економічного зростання провінцій Китаю, а всі 9,23 млн місцевих жителів позбулися бідності.