Президент України Володимир Зеленський провів сьогодні чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це йдеться у його зверненні від 5 листопада.

“Доволі тривале, три години. Дуже детально проаналізували ситуацію на передовій – на всіх напрямках, на енергетичному фронті, ситуацію на кордонах”, – зазначив він.

Доповідали Головнокомандувач, командувачі, керівник розвідки, прем’єр-міністр, міністр оборони і керівник прикордонників.

“Знаємо, до чого готується ворог. Будемо відповідати й далі звільняти нашу землю”, – сказав Зеленський.

Він додав, що найближчими тижнями “очікуємо хороших новин щодо ППО й ПРО для України”.

Новий пакет допомоги США. Те, що треба тут і зараз
Під час Ставки дуже детально проаналізували все, що стосується постачання силам оборони – техніку, боєприпаси, звʼязок, зимові речі.

“Окремо розглянули протидію ракетному й дроновому терору – уже є доволі значні результати в цьому, відсоток збиття став більшим, але ще є над чим працювати. Маємо забезпечити повний захист українського неба і будемо й надалі робити для цього все можливе й неможливе”, – додав президент.

Нагадаємо, речник Пентагону Патрик Райдер заявив, що надання Україні ППО є пріоритетом США та союзників.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email