1 грудня в залі Київського театру опери та балету для дітей та юнацтва на Контрактовій Площі зійдуться кращі брейкінг команди, бі-бої профі й діти у віці від 5 років.

Про це на своїй офіційній сторінці в фейсбук повідомила директор Київського молодіжного центру Анна Куценко. КМЦ виступить одним із головних організаторів.

Українські бі-бої уже давно вважаються одними зі світових лідерів! Тільки в 2018 році наші хлопці виграли й були фіналістами більше 10 найвідоміших заходів по всьому світу. Навіть наш малюк, 8-ми річний киянин, бі-бой Картер, став чемпіоном світового фіналу Battle PRO у Франції.

"Я просто знаю, що буду перемагати. У мене великі плани. Мені дуже подобається те, чим я займаюся", - говорить Картер.

У Києві хлопці боротимуться за мотивуючі призи, один із яких - участь у світовому фіналі FLOOR WARS у Данії у 2019 році.

"Я дуже пишаюся нашими талановитими молодими танцюристами. Вони привозять перші місця з різних куточків планети. Підтримувати такі ініціативи не просто можна, а потрібно. Підтримка з боку держави - важлива, тому що тільки відчуваючи її, наша молодь не матиме бажання виїжджати з України. Поки вони відчувають, що потрібні вдома - вони будуть залишатися тут. Це стосується всього: освіти, спорту, культури, молодіжного підприємництва", - говорить директор Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Суддями BATTLE SCHOOL запрошені: багаторазовий чемпіон світових батлів і BATTLE SCHOOL, українець - Гімнаст; учасник і фіналіст шоу WORLD OF DANCE, представник Нідерландської команди The Ruggeds - Sky Chief; й організатор FLOOR WARS, активіст і Європейський експерт із Данії - Сюн Патерсен.

 

Традиційно голосом BATTLE SCHOOL є британський МС, легенда хіп-хопу - МС TRIX і його український партнер Влад Салун (Мс Vladee).

 

1 грудня на BATTLE SCHOOL 2018 ви станете свідками найкрутішого Брейкинг світового рівня за підтримки Київського Молодіжного Центру та Департаменту Молоді та Спорту в м.Києві.

 

Адреса: Театр опери та балету для дітей та юнацтва, Межигірська 2, м. Контрактова Площа.

Початок о 17:00

Вхід вільний

Організатор: Київський Молодіжний Центр і агентство VLADEE.AGENCY

Print Friendly, PDF & Email