Енергоатом з 1 січня 2023 року збільшує з 20% до 50% надбавки до посадових окладів персоналу Запорізької АЕС, який зберігає вірність Україні.

Про це повідомила пресслужба Енергоатома.

“Попри тортури та шантаж, до яких вдаються рашисти, персонал станції залишається вірним Україні та навіть у найскладніших ситуаціях на своєму, енергетичному, фронті захищає українську ЗАЕС, яка й надалі працюватиме згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі”, – повідомила пресслужба Енергоатома.

Зазначається, що 10 квітня 2022 року всім працівникам ЗАЕС, які зберігають вірність Україні, були встановлені щомісячні надбавки в розмірі 20% від посадових окладів.

Сума нарахованих надбавок становить вже близько 500 млн гривень і зберігається на спеціальному рахунку, гроші будуть виплачені персоналу ЗАЕС одноразово у день звільнення станції від окупантів.

Нагадаємо, зовнішнє електропостачання Запорізької атомної електростанції, що було повністю втрачено внаслідок обстрілу окупантів, відновлено.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email