На Запорізькій атомній станції спрацював аварійний захист, після чого відключився 5-й енергоблок. Про це повідомляє Енергоатом у четвер, 1 вересня.

Вказано, що напередодні візиту місії МАГАТЕ російські агресори вдалися до нових провокацій на ЗАЕС.

«Сьогодні о 4:57 внаслідок чергового мінометного обстрілу російськими окупаційними військами майданчика Запорізької АЕС спрацював аварійний захист, і відключився працюючий 5-й енергоблок», — йдеться у повідомленні.

Крім того, пошкоджено лінію резервного живлення власних потреб ЗАЕС-330 кВ. У перехідному режимі відбулося знеструмлення непрацюючого енергоблоку №2 із запуском дизель-генераторів.

В Енергоатому нагадали, що це вже вдруге за останні 10 днів злочинні дії рашистів призвели до відключення блоку та знеструмлення станції.

«Енергоблок №6 продовжує працювати в енергосистемі України та одночасно живить власні потреби ЗАЕС. Український персонал станції робить все можливе для ліквідації пошкоджень її інфраструктури», — додали в компанії.

Нагадаємо, 31 серпня місія МАГАТЕ вирушила з Києва до Енергодара, щоб оцінити ситуацію на окупованій ЗАЕС.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email