На Сумщині правоохоронці затримали 19-річного молодика, який готував провокації під час проведення масових заходів до Дня Незалежності України.
19-річний сумчанин планував підірвати боєприпаси в місцях масового зібрання людей, повідомили на сторінці Служби безпеки України у Facebook. Відомо, що хлопець входить до складу радикальної групи молоді та готував підрив разом зі спільниками.
“Вилучено гранату Ф-1, боєприпаси і вибухові речовини. Слідство перевіряє версію щодо підготовки провокацій під час масових заходів, зокрема у культових приміщеннях”, – уточнили в СБУ.
У спецслужбі зазначили, що, за попередніми даними, вибух планували на урочистостях з нагоди Дня прапора України та на проведенні концерту KVARTAL-FEST.
Згідно з інформацією на сторінці заходу в соцмережі, концерт повинен пройти в селищі Підпригори 23 серпня.