У Дніпропетровській області вирішили забезпечити всіх учнів і вчителів полісами добровільного медичного страхування. 12 лютого на майданчику Prozorro влада від освіти невеликого міста в Дніпропетровській області оголосила тендер з підбору страхової компанії — підрядника.

На все про все з міської казни виділили майже 6 млн грн. Забезпечити медстраховками збираються 3626 учнів місцевих шкіл і 536 їхніх наставників. В рамках програми, страховики повинні будуть забезпечити покриття в межах 50 тис. грн на кожного застрахованого.

На що повинно вистачити?

Компенсація передбачає пряме відшкодування витрат хворим за негарантовані державою медичні послуги, дослідження і препарати. Так, в рамках амбулаторного лікування застрахованим відшкодують витрати на ліки в межах 5 тис. грн на рік. У стаціонарі вони зможуть «нахворіти» на 20 тис. грн. Тут муніципальна влада навіть зажадали від переможця тендеру забезпечити оплату одного курсу хіміотерапії для онкохворих.

Ще 25 тис. грн страховики повинні виділити пацієнтові, якщо того знадобиться допомога хірурга. Але залучити фінансове плече планують лишн в тому випадку, якщо «безкоштовними» препаратами й засобами недуга не перемогти, або тих чи не виявиться в лікарні.

Втім, з вибором медустанов у учнів не густо. За допомогою по страховці вони зможуть звернутися в місцеву міську лікарню або 4 муніципальні клініки в Нікополі — найближчому великому місті та райцентрі.

Джерело 

Print Friendly, PDF & Email