У Венесуелі готується провокація з жертвами,  ціллю якої є  виправдання силової акції ззовні. Про це в четвер на брифінгу заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає ТАСС.

«Під прикриттям гуманітарного конвою готується провокація, в тому числі з жертвами, — підкреслила Захарова. — І потрібна вона як привід для силової акції ззовні. Це повинні все чітко розуміти».

Далі офіційний представник МЗС РФ  зазначила, що «схоже, що організатори і тут прорахувалися». «Можливість військової інтервенції — це просто червона лінія для всієї Латинської Америки і, ввзагалі-то, для всієї світової спільноти, яке вважає себе цивілізованою», — звернула увагу вона.

«Вважаємо настійно необхідним утриматися від кроків і заяв, здатних спровокувати ескалацію напруженості в Венесуелі, зокрема від будь-яких закликів до Збройних сил Венесуели, що можуть призвести до їх включення у внутрішнє громадянське протистояння.  Не втомлюємося повторювати: завдання міжнародного співтовариства — сприяти знаходженню взаєморозуміння між різними політичними силами в Венесуелі», – заявила Захарова.

Нагадаємо, що Ніколас Мадуро заявив про намір США отруїти населення Венесуели зіпсованими продуктами, які містяться у гуманітарній допомозі надісланій до країни. Саме тому президент, за його словами, не допускає вантажівки на територію Венесуели. 

Print Friendly, PDF & Email