Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв'ю чеському телеканалу CNN Prima News заявив, що його країна не є союзником Росії у війні з Україною.

"Ви сказали, що ми союзники Росії. Звичайно, вголос про це ніколи не говорилося, але, думаю, це видно. Ми не союзник Росії у війні з Україною. І наше почуття від цієї війни, від цього конфлікту - тривога, тому що вона безпосередньо впливає на всі наші відносини", - зазначив він.

Пашинян заявив, що в той час, як на Заході вважають Вірменію союзником Росії, в самій Росії однак, усвідомлюють, що Вірменія не на їхньому боці.

"Виходить, що ми нічий союзник в цій ситуації, а значить, ми вразливі", - сказав він.

Прем'єр Вірменії також зазначив, що у країни є свої проблеми, які не дозволяють їй повністю бути залученою в це питання.

"Ми ухиляємося не тому, що у нас немає думки про ситуацію, ми ухиляємося через те, що наші проблеми, на жаль, більше, ніж вони можуть дозволити нам бути більш залученими у вирішення інших проблем", - додав Пашинян.

Раніше повідомлялося, що Вірменія допомагає Росії обходити санкції. Так, протягом двох років країна у чотири рази збільшила свій експорт до РФ - приблизно до 2,5 мільярда доларів.

Print Friendly, PDF & Email