Вранці 30 травня у Москві внаслідок атаки БПЛА пошкоджено кілька будинків. Про це повідомив мер російської столиці Сергій Собянін.

"У кількох будинках сталися незначні пошкодження. Усі екстрені служби міста знаходяться на місцях подій. Вони з'ясовують обставини того, що сталося. Наразі ніхто серйозно не постраждав", - зазначив він.

Також вибухи чули мешканці деяких районів Московської області.

"Це працює наша ППО. На підльоті до Москви було збито кілька безпілотників. Прошу мешканців зберігати спокій. Усі екстрені служби працюють", - наголосив губернатор регіону Андрій Воробйов.

Як пишуть російські Telegram-канали, Москву та Підмосков'я з самого ранку атакують безпілотники. Два БПЛА поцілили у житлові будинки у столиці РФ: один на Профспілковій вулиці, інший - на вулиці Атласова у Новій Москві.

Також є повідомлення про звуки вибухів і пролітаючі дрони у Барвисі, Новій Ризі, Одинцово, Красногорську, Ніколо-Урюпино, Істрі та Іллінському. Нібито збито близько десяти БПЛА.

Нагадаємо, 3 травня РФ заявила про "атаку українських безпілотників" на Кремль, розцінивши її як "сплановану терористичну акцію і замах на російського лідера" Володимира Путіна напередодні Дня Перемоги.

Print Friendly, PDF & Email