Російські окупаційні війська відмовляються виконувати накази вищого командування через великі втрати в живій силі. Про це повідомляє заступник міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

Вона наголосила, що росіяни намагаються приховати втрати. Госпіталі та лікарні на окупованих територіях України переповнені пораненими окупантами, їх майже не евакуювали до Росії на лікування.

"З метою приховування відомостей про кількість померлих від ран їх облік ведеться виключно російськими військовими медиками", - додала заступник міністра.

Маляр наголосила, що інформація про реальні втрати Росії швидко поширюється серед окупантів. Тому підрозділи відмовляються йти у наступ та атаки.

"Наданий на посилення 155-ї окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ "добровольчий козачий" загін відмовляється брати участь у наступі та виконувати накази некомпетентного командування", - зазначила вона.

За словами Маляр, російське командування активізувало примусові та каральні заходи, щоб покращити дисципліну та запобігти дезертирству.

Print Friendly, PDF & Email