Збройні сили України мають намір перетворити російське «уповільнення військової спецоперації» на зворотний наступ. Про це у середу, 24 серпня, заявили у вітчизняному Міноборони.

Таким чином, у відомстві відреагували на заяву міністра оборони Росії Сергія Шойгу про те, що «уповільнення темпів наступу в ході спеціальної військової операції в Україні — свідоме рішення».

«Король «жестів доброї волі», міністр оборони Росії сьогодні заявив, що окупанти навмисно гальмують кампанію в Україні. Ми обіцяємо зробити все можливе, щоб перетворити це «уповільнення» на старий добрий відступ. Або, як росіяни люблять говорити… зворотний наступ», — пообіцяли в українському міністерстві.

Нагадаємо, за півроку повномасштабної війни в Україні російська армія так і спромоглася повністю захопити жодного регіону. Водночас окупанти щодня зазнають великих втрат.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email