Жовтневий районний суд Маріуполя виніс заочний вирок так званому "міністру фінансів ДНР" Катерині Матющенко. Цю "посаду" жінка займає з листопада 2014 року, повідомляють у Службі безпеки України

"Десятирічне ув'язнення за злочини проти основ національної та громадської безпеки чекає чергового псевдоміністра фінансів терористів", - сказано в повідомленні.

Матющенко визнали винною за частиною другою статті 258-5 (фінансування тероризму повторно або в корисливих мотивах, або за попередньою змовою групи осіб, або у великих розмірах) та частини третьої статті 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

З тієї причини, що Матющенко знаходиться на території "ДНР" і ховається від правосуддя України, її оголосили в розшук. Термін відбування покарання будуть вираховувати з дня затримання "міністра".

В СБУ пишуть, що Матющенко в минулому була бухгалтером приватного підприємства, а в листопаді 2014 року почалася її стрімка кар'єра в "ДНР".

"Періодично міністр плутає скарбницю терористів з власним гаманцем. Особливо їй подобається, так би мовити, змінювати цільове спрямування соціальних виплат. Варто згадати про її "скромну" поїздку в Тайланд, на яку жінка "нашкрябала" в бюджеті терористів всього лише мільйончик", - йдеться в повідомленні.

Матющенко запропонували "захоплюючу подорож в українську в'язницю".

"П'ять зірок, звичайно, не обіцяємо, але незабутні враження гарантуємо", - додали у відомстві.

Print Friendly, PDF & Email