Жовтневий районний суд Маріуполя виніс заочний вирок так званому «міністру фінансів ДНР» Катерині Матющенко. Цю «посаду» жінка займає з листопада 2014 року, повідомляють у Службі безпеки України

«Десятирічне ув’язнення за злочини проти основ національної та громадської безпеки чекає чергового псевдоміністра фінансів терористів», — сказано в повідомленні.

Матющенко визнали винною за частиною другою статті 258-5 (фінансування тероризму повторно або в корисливих мотивах, або за попередньою змовою групи осіб, або у великих розмірах) та частини третьої статті 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

З тієї причини, що Матющенко знаходиться на території «ДНР» і ховається від правосуддя України, її оголосили в розшук. Термін відбування покарання будуть вираховувати з дня затримання «міністра».

В СБУ пишуть, що Матющенко в минулому була бухгалтером приватного підприємства, а в листопаді 2014 року почалася її стрімка кар’єра в «ДНР».

«Періодично міністр плутає скарбницю терористів з власним гаманцем. Особливо їй подобається, так би мовити, змінювати цільове спрямування соціальних виплат. Варто згадати про її «скромну» поїздку в Тайланд, на яку жінка «нашкрябала» в бюджеті терористів всього лише мільйончик», — йдеться в повідомленні.

Матющенко запропонували «захоплюючу подорож в українську в’язницю».

«П’ять зірок, звичайно, не обіцяємо, але незабутні враження гарантуємо», — додали у відомстві.

Print Friendly, PDF & Email