Міністр оборони Олексій Резніков заявив про необхідність зміцнення системи протиповітряної оборони до наступної зими. Про це він сказав ефірі телемарафону у неділю, 28 травня.

"Сьогодні наша задача - накопичувати кількість таких системи. На зиму важливо зміцнювати систему ППО, тому що нам треба зробити безпечним наше небо, щоб наші діти ходили в школу, студенти ходили в університети, лікарі лікували безпечно в лікарнях і т.д. Ми маємо налагодити безпечне життя нашого населення", - сказав Резніков, додавши, що зараз українська влада займається цією задачею.

За його словами, не йдеться про якусь одну систему, а про безліч таких систем, які будуть відповідним чином забезпечені ракетами.

Міністр оборони зазначив, що потрібно захистити не лише Київ, але й всі великі агломерації: Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста.

За його словами, Україна вже вирішила всі базові завдання із налагодження поставок певних видів озброєння. Тому тепер треба зосередитись на кількості систем ППО і забезпеченні їх ракетами, радарами та іншим обладнанням.

Print Friendly, PDF & Email