Міністр закордонних справ Павло Клімкін сумнівається у тому, що президент США Дональд Трамп міг назвати окупований Крим російським, бо його жителі спілкуються російською.

«Ми повинні отримати інформацію з перших уст, що було сказано. Я вважаю, що ні, я пам’ятаю зустрічі з Трампом, що він казав стосовно окупованого Криму. Він дійсно питався, чи говорять там люди російською, але він дуже чітко висловив свою позицію стосовно того. Якщо це злив — це одна справа, якщо це якось видерте з контексту, це інше», — зазначив Клімкін в інтерв’ю на «5 каналі». Міністр зауважив, що під час зустрічі G7 було багато різних дискусій, «на скільки ми всі розуміємо, дуже багато було емоцій».

«У мене вже є декілька версій, але це була зустріч тет-а-тет, тому ми це з’ясуємо, звичайно. Я вважаю, що такого не було. Те, що я чув особисто від Трампа, — це чітка позиція щодо Криму. Думки з Криму, Донбасу, Росії могли бути, але Трамп не випадково приймає рішення про «Джавелін», санкції проти російських олігархів», — сказав глава українського МЗС.

Нагадаємо, раніше видання BuzzFeed News із посиланням на два джерела у дипломатичних колах повідомило, що Дональд Трамп заявив лідерам «Великої сімки», що Крим є російським, оскільки усі, хто живе на півострові, розмовляють російською.

Print Friendly, PDF & Email