У міськраді Херсона близько 50 осіб взяли участь в акції протесту в зв'язку з перейменуванням вулиці Лютеранської в честь активістки Катерини Гандзюк.

Як передає УНІАН, акція відбулася напередодні в сесійній залі Херсонської міськради перед початком другої частини пленарного засідання чергової сесії. У заході взяли участь херсонські активісти, представники громадських організацій учасників АТО, городяни, які живуть на вулиці Лютеранській, а також деякі депутати Херсонської міськради.

Останні звинуватили Херсонського міського голову Володимира Миколаєнко в маніпулюванні і введенні депутатів в оману під час голосування 22 лютого за проект рішення про перейменування зазначеної вулиці.

Мешканка вулиці Лютеранській Валерія Ткачова зазначила, що вона та інші мешканці мають намір оскаржувати її перейменування в суді.

Миколаєнко у відповідь на слова протестуючих, які назвали Гандзюк псевдоактівісткой, звинуватив їх у брехні і заявив, що вже підписав рішення міськради про перейменування Лютеранської.

Після цього херсонський активіст, учасник АТО Андрій Наливайко схопив пляшку з водою, що стояла на столі, за яким сидів мер, і облив Миколаєнка.

Читайте також: Катерина Гандзюк мала тісні зв'язки з СБУ, - Мангер

Print Friendly, PDF & Email