На початку повномасштабного російського вторгнення в Україну з Харкова виїхали дуже багато людей. Але пізніше вони почали повертатися, і зараз у місті налічується понад 1 млн жителів. Про це сказав мер Харкова Ігор Терехов в інтерв'ю для РБК-Україна, оприлюдненому у п'ятницю, 17 лютого.

"З перших тижнів війни у нас було дуже багато людей, які виїхали з міста в інші області або за кордон. Але потім поступово жителі почали повертатися до своїх будинків. Зараз у місті перебуває приблизно 1 млн 100 тис. населення", - розповів Терехов.

За його словами, до міста приїхали люди з деокупованих територій, а саме мешканці Харківської області, а також із Луганської та Донецької областей. І влада зіткнулася з певним викликом, щоб забезпечувати життєдіяльність міста.

"Забезпечити людей комунальними послугами - опаленням, електропостачанням. Доводиться багато працювати з обленерго, енергетиками для відновлення. Щодо інших послуг, то з першого дня війни у нас постійно вивозиться сміття, було водопостачання, опалення. Ми робимо все можливе, а іноді - і неможливе, щоб люди почувалися більш-менш комфортно", - додав Терехов.

Print Friendly, PDF & Email