На Генасамблеї ООН глава МЗС Мексики Марсело Ебрард має намір запропонувати план створення «Комітету з питань діалогу та миру» для припинення бойових дій в Україні. Про це у п’ятницю, 16 вересня, пише СNN.

Йдеться про те, що пропозиція буде спрямована на досягнення перемир’я не менше ніж на п’ять років на користь миру між усіма націями.

«План, який буде оприлюднений на майбутній Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку, дозволить присвятити час вирішенню значних та серйозних економічних та соціальних проблем, що стосуються народів світу», — сказав Лопес Обрадор.

За його словами, пропозиція передбачає, що прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, Папа Римський Франциск і генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш виступлять посередниками в комітеті.

Крім того, президент Мессіки додав, що сподівається, що «це дасть початок прямим переговорам між лідерами України та Росії».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email