Удар по дев'ятиповерхівці у Дніпрі 14 січня та аварія вертольота з керівництвом МВС у Броварах 18 січня вразили оскароносного голлівудського режисера Мартіна Скорсезе. Він записав мотиваційне звернення до українців. Ролик опублікувала державна організація UNITED24.

"Мої дорогі українці, співгромадяни світу, мене звуть Мартін Скорсезе і я надсилаю це повідомлення, щоб просто сказати, що ви не самотні. Ми захоплюємося вашою мужністю, наполегливістю, стійкістю і надзвичайною, дивовижною рішучістю перед лицем цього варварства, цього невимовного варварства", - почав кінематографіст.

Він порівняв силу духу українського народу зі світлом, яке має нас провести крізь темряву та злочини Російської Федерації. А також наголосив, що стійкість українців - це світло всього світу.

"У цей момент ваш дух, сила вашого духу як світло. Це світло всього світу. І я молюся, щоб воно було достатньо яскравим, щоб провести вас крізь цю темряву", - заявив Скорсезе.

Як відомо, режисер народився 17 листопада 1942 року у Нью-Йорку. Він відомий як майстер гангстерських стрічок і постійно працює з Робертом Де Ніро, Леонардо Ді Капріо та монтажером Тельмою Скунмейкер.

Print Friendly, PDF & Email