Шевченківський районний суд арештував підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк главу Херсонської облради Владислава Мангера до 3 березня із правом внесення застави. Про це повідомляє Insider.

«Суд арештував Владислава Мангера до 3 березня із правом внесення застави. Сума застави - 2 млн 497 тис грн», – сказано в повідомлені із зали суду. 

Повідомляється, що сторона обвинувачення в своєму клопотанні просила для Мангера арешт без права застави.   

Адвокат Мангера Ільченко заявив, що його підзахистний не має такої суми: «У Мангера немає таких коштів. Ми будемо залучати боргові кошти. В тому числі я позичу Владиславу Мангеру. А також будемо звертатись до тих, хто обіцяв допомогу».

Суддя Олександр Кіпчарський прийняв рішення про обрання запобіжного заходу для Мангера на четвертий день судових засідань. 

Нагадаємо, що 11 лютого Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер є замовником і частковим організатором вбивства активістки Катерини Гандзюк. За даними слідства, він звернувся до Олексія Левіна та Ігоря Павловського і запропонував їм знайти виконавців вбивства, а також виділив кошти на організацію. 

Print Friendly, PDF & Email