В п’ятницю першого грудня група активісті зібралася під приймальнею міського голови Львова. Представники різних громадських організацій, які з’явилися на акцію протесту вимагають відставки Андрія Садового та покарання організаторів Львівського безпекового фуруму, відповідальних за карту України з невизнаними «народними республіками» «ЛНР» та «ДНР». Один з учасників, що представляє ГО «Рабів до раю не пускають» заявив, що вони будуть стояти попід стінами приймальні доки Садовий не піде у відставку.

«Ми запрошуємо всіх львів’ян у приймальну міського голови, щоб разом домогтися відставки Андрія Садового. Ми маємо повне право тут перебувати і ночувати. Ми зареєстрували відповідне повідомлення про цю акцію. Тут тепло, є Wi-Fi, стільці, дивани, тому кожен, хто бажає, у вихідні чи у будні дні може прийти і підтримати нашу вимогу. Заявляю, що ми будемо тут до моменту, поки Андрій Іванович не подасть у відставку. Бо після всіх подій по сміттєзвалищу, по Альфа-джазу – це, на мою думку, була чітка диверсійна дія щодо суверенності, соборності Української держави. Я не можу повірити, що це була технічна помилка. Думаю, що це була чітка умисна диверсія для того, щоб потім була правова можливість на міжнародному рівні показувати, що, мовляв, ось у Львові на карті визнають «ДНР» та «ЛНР», – розповів Іван Спринський.

Також повідомляється, що з боку одного із заступників міського голови був намір спровокувати активістів на сутичку із муніципальною дружиною та поліцією, однак поліції не довелося застосовувати силу, бо інцидент швидко стих. Активісти стверджують, що акція триватиме мінімум до сесії ЛМР, яка відбудеться у найближчий четвер. Вони намагатимуться винести питання відставки міського голови на розгляд сесії.

Print Friendly, PDF & Email