Президент Білорусі Олександр Лукашенко відреагував на те, що відбувається в Венесуелі. Глава держави заявив про підтримку президента країни Ніколаса Мадуро і додав, що виступає проти будь-якого зовнішнього втручання в справи суверенної держави.

"Категорично не підтримуємо будь-який зовнішній втручання у внутрішні справи суверенної держави, в тому числі спрямоване на дестабілізацію обстановки в країні", - наводить слова Лукашенка його прес-служба.

Президент Білорусі особисто подзвонив своєму венесуельському колезі і висловив своє співпереживання. Також він додав, що Венесуела може розраховувати на підтримку білоруської сторони.

Раніше на сторону Ніколаса Мадуро встав Володимир Путін. Президент Росії зателефонував лідером Венесуели і висловив йому свою підтримку. Також підтримують Мадуро Туреччина, Уругвай, Куба, Мексика, Болівія. Ряд європейських держав зайняли вичікувальну позицію, але більшість країн світу визнали легітимним керівником Венесуели Хуана Гуайдо, спікера парламенту, який проголосив себе виконуючим обов'язки президента країни

Print Friendly, PDF & Email